Konkurs "Lubię Polskę"

2020-06-01 12:04

Ministerstwo Cyfryzacji zaprasza młodych, kreatywnych ludzi z całej Polski do udziału w konkursie, w którym pokażą te mniej i bardziej znane - a może jeszcze nieodkryte – polskie innowacyjne rozwiązania, odkrycia naukowe, najciekawsze fakty z naszej historii, malarstwa lub muzyki, najpiękniejsze miejsca i wszystko inne, z czego są dumni. Najlepsze prace konkursowe będą promować Polskę podczas nadchodzącej ogólnoświatowej konferencji Forum Zarządzania Internetem (IGF), której będziemy gospodarzem.

Kategorie prac

Możesz zgłosić pracę w trzech kategoriach: plakat, film, zdjęcie. Jeden uczestnik może przesłać maksymalnie trzy prace. Mogą być z tej samej lub ze wszystkich trzech kategorii (np. trzy plakaty lub jeden plakat, film i zdjęcie). Zostawiamy Wam pełną dowolność. Tworząc pracę konkursową (lub prace konkursowe) możecie użyć dowolnego środka wyrazu: malarstwa, rysunku, grafiki komputerowej, fotografii, filmu, etiudy filmowej… Wierzymy w Wasz talent i kreatywność.

Kategorie wiekowe

Nasz konkurs to inicjatywa zorganizowana dla młodych ludzi. Wyodrębniliśmy dwie grupy wiekowe: od 12 do 17 lat i od 18 do 24 lat. Pamiętajcie! Jeżeli nie ukończyliście 13 lat - Waszą pracę może zgłosić jedynie Wasz przedstawiciel ustawowy, czyli np. rodzic.

Nagrody

Jak już wiecie – mamy trzy kategorie prac i dwie grupy wiekowe. Nagrody pieniężne przyznamy za pierwsze, drugie i trzecie miejsce w każdej z nich. A to oznacza, że łącznie nagrodzimy aż 18 osób! UWAGA! Jury Konkursu może przyznać 16 dodatkowych wyróżnień! Nagroda za wyróżnienie to 500 PLN. Wszystkie nagrodzone osoby o ich zwycięstwie poinformujemy mailem. Wyślemy go - w ciągu tygodnia od daty wyłonienia laureatów - na wskazany w formularzu zgłoszeniowym adres poczty elektronicznej. Jest o co walczyć. Do dzieła!

Przebieg konkursu

Na prace czekamy od 1 czerwca do 30 września 2020 roku.Informację o nagrodzonych opublikujemy najpóźniej 26 października 2020 roku.

 

Więcej informacji na stronie: https://www.gov.pl/web/lubiepolske

Wróć