KONKURS MAZOWIECKA LADY D IM. KRYSTYNY BOCHENEK

2019-06-24 09:08

    Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej „Mazowiecka Lady D im. Krystyny Bochenek” pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika.

    Tytuł Lady D. jest skrótem angielskiego wyrażenia Lady Disabled (Dama Niepełnosprawna). Celem konkursu jest uhonorowanie kobiet wnoszących istotny wkład w różne dziedziny życia społecznego oraz promocję ich postaw na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnościami. Zwiększenie świadomości społecznej na temat wkładu kobiet z niepełnosprawnościami w rozwój gospodarczy i społeczny oraz wyróżnienie działalności osób szczególnie aktywnych w realizację powyższych celów na terenie województwa mazowieckiego.

    Konkurs składa się z sześciu kategorii: „Dobry start”, „Kultura i Sztuka”, „Sport”, „Życie Społeczne”, „Życie Zawodowe” – skierowane są do kobiet niepełnosprawnych działających w tych obszarach. Ostatnia kategoria – „Przyjaciółka Niepełnosprawnych” – skierowana jest do kobiet pełnosprawnych, które podejmują działania na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnościami. W każdej z nich zostanie wyłoniona jedna laureatka.

Kandydatki można zgłaszać od 15 czerwca 2019 r do 31 lipca 2019 r.

 

Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie mcps.com.pl

Wróć