Zaproszenie twórców rękodzieła na XX Festyn Nadbużański

2019-07-09 11:52

    Zapraszamy rzemieślników, rękodzielników i twórców ludowych do zaprezentowania swoich produktów i usług podczas XX Festynu Nadbużańskiego, organizowanego tradycyjnie na skarpie w Serpelicach nad Bugiem dnia 14 lipca 2019 r. To cykliczne wydarzenie, stanowi okazję do zaprezentowania szerokiemu gronu odbiorców Państwa wyrobów. To również doskonała sposobność do popularyzacji wśród społeczeństwa pamięci i wiedzy o dawnych, a ginących dziś zawodach.

    Serdecznie zachęcam i zapraszam do bezpłatnego zaprezentowania swojej oferty podczas tegorocznego Festynu Nadbużańskiego, który rozpocznie się o godzinie 15.00 występami lokalnych zespołów ludowych, o godz. 19 na serpelickiej scenie wystąpi zespół 2PLUS1, który wykonuje takie utwory jak: Wstawaj szkoda dnia, Windą do nieba czy Choć pomaluj mój świat. Na zakończenie festynu czeka nas seans w kinie plenerowym.

    W celu potwierdzenia swojej obecności na XX Festynie Nadbużańskim proszę o wypełnienie i przesłanie Formularza zgłoszeniowego do dnia 9 lipca 2019 r. faksem na nr 83 357 19 29, (scan) na e-mail: promocja@losice.pl lub listownie na adres: Starostwo Powiatowe w Łosicach, ul. Narutowicza 6, 08-200 Łosice.

    Ta forma zgłoszenia poszerzy naszą wiedzę na temat państwa wyrobów, a także ułatwi z Państwem kontakt.

    Ze względów organizacyjnych nie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu w pełni wyposażonego stoiska wystawienniczego, dlatego też w prosimy o zorganizowanie sobie namiotów, stolików i krzeseł. 

    Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 83 357 19 31 lub pisząc na adres e-mail: promocja@losice.pl

 

Klauzula informacyjna RODO

Wróć