Konkurs fotograficzny Polska Smakuje

2019-05-16 09:19

    Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa po raz drugi organizuje ogólnopolski konkurs fotograficzny, który w tym roku odbywa się pod nazwą: „Polska Smakuje”. W obecnej edycji konkursu mamy tylko jedną kategorię: „polska żywność”.

    Celem Konkursu „Polska smakuje” jest promowanie produktów rolnych i żywnościowych, w tym szczególnie ekologicznych, tradycyjnych i regionalnych.

    Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich osób pełnoletnich.

    Nabór zdjęć trwa do 24 czerwca 2019 r. i podobnie jak w roku poprzednim będzie się odbywał za pośrednictwem formularza, który dostępny jest na stronie internetowej KOWR pod adresem: http://www.kowr.gov.pl/konkurs.

    Prace konkursowe mogą przedstawiać regionalnych producentów żywności, lokalne bazary i targowiska, pola uprawne czy produkty przetworzone i nieprzetworzone, na różnych etapach ich produkcji.

    Oddział Terenowy KOWR w Warszawie spośród zgłoszeń przesłanych z terenu woj. mazowieckiego wyłoni półfinalistów oceniając estetykę fotografii oraz nawiązanie do regionu, w którym została wykonana praca.

    Laureatów pierwszych miejsc wybierze jury w Centrali KOWR.

    Nagrodami dla Laureatów pierwszych miejsc będą aparaty fotograficzne Fujifilm Instax Mini 9. Ponadto najlepsze prace będą wykorzystywane w materiałach promocyjnych KOWR.

    Na tej stronie internetowej KOWR znajdą Państwo również regulamin konkursu: http://www.kowr.gov.pl/regulamin-polska-smakuje.pdf

 

źródło: www.kowr.gov.pl

Wróć