Weekendy z nauką w łosickim Liceum

2019-03-11 08:34

    9 marca odbyły się w naszej szkole pierwsze zajęcia z cyklu „Naukowe weekendy”. Na pierwszy ogień poszły przedmioty ścisłe - matematyka i informatyka. Przyciągnęły grupę zainteresowanych uczniów z zaprzyjaźnionych szkół podstawowych Powiatu Łosickiego.

    W bardzo interesujący sposób zajęcia prowadzili nauczyciele I LO w Łosicach: matematykę Pani Małgorzata Węgrzyniak oraz informatykę pan Jarosław Mitek.

    „To bardzo ciekawe doświadczenie, mieć możliwość uczestniczenia w zajęciach prowadzonych w Liceum dla ucznia ze szkoły podstawowej” – podsumowuje jeden z uczestników lekcji otwartej z informatyki.

    „Wiedza zdobyta podczas dzisiejszych zajęć będzie mi na pewno pomocna w zbliżającym się egzaminie gimnazjalnym” – komentuje inna uczestniczka lekcji otwartej z matematyki.

    I Liceum Ogólnokształcące serdecznie zaprasza wszystkich chętnych uczniów najstarszych klas szkoły podstawowej i gimnazjum na zajęcia weekendowe, które przydadzą się przed kwietniowymi egzaminami, a także pomogą w poznaniu klimatu panującego w naszym I LO.

Już za tydzień – biologia i chemia. Zapraszamy!

 

Info. i foto. I LO w Łosicach

Wróć