Zmiany na stanowisku skarbnika

2018-06-25 15:16

    22 czerwca br. podczas sesji Rady Powiatu Łosickiego pożegnano skarbnika powiatu łosickiego Panią Julię Walczyńską, która pełniła tą funkcję od stycznia 1999 roku. Odchodzącej na emeryturę pani Julii Walczyńskiej za wieloletnią współpracę podziękował Zarząd Powiatu Łosickiego oraz Rada Powiatu Łosickiego.

    „Dziękujemy za wieloletni wysiłek podejmowany dla dobra lokalnej społeczności, za wspieranie naszych działań i działań naszych poprzedników, za okazywaną pomoc i życzliwość. Pani doświadczenie, posiadana wiedza i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków służbowych miały znaczący wpływ na prawidłową pracę i obsługę finansową urzędu, ale przede wszystkim na rozwój Powiatu Łosickiego. Wyrażamy wdzięczność za aktywną współpracę, która przebiegała w twórczej i efektywnej atmosferze.

    Przed Panią nowe wyzwania, doskonały czas na urzeczywistnienie tych pragnień i pasji, które do tej pory ustępowały miejsca powinnościom urzędnika samorządowego.

    Życzymy Pani pogody ducha, twórczych sił i aktywności potrzebnej do realizowania swoich planów i zamierzeń, a nade wszystko dobrego zdrowia.”

    Podczas sesji Rady Powiatu na nowego skarbnika powiatu powołano Panią Annę Sulińską, która rozpocznie swoją pracę od 3 lipca br.

Wróć