Konkurs „Unia bez barier”

2011-06-07 09:02

Warszawa, 6 czerwca 2011 r.

Projekt: Polska

ul. Mińska 25/74

03-808 Warszawa

 

Szanowni Państwo!

 

        Projekt: Polska oraz europosłowie Róża Thun i Rafał Trzaskowski mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w ogólnopolskim konkursie „Unia bez barier”. Naszym najważniejszym celem jest zaktywizowanie młodych pokoleń Polaków do udziału w europejskim życiu publicznym.

 

        Podstawą konkursu jest „Akt o jednolitym rynku”, który został przyjęty przez Komisję Europejską w zeszłym roku. Dokument ten przedstawia szereg propozycji regulacji rynku wewnętrznego, które w przyszłości mogą być kluczowe dla europejskiej gospodarki. Chcemy, aby uczestnicy naszego konkursu – po przejściu odpowiednich szkoleń – zorganizowali wydarzenia promujące zmiany opisane w „Akcie o jednolitym rynku”.

 

        „Unia bez barier” będzie także znakomitą okazją do włączenia się w życie społecznego naszej ojczyzny – rynek wewnętrzny jest jednym z priorytetów polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej. Dla uczestników konkursu przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody, które wpisują się w europejską tematykę: m.in. płatne staże w Parlamencie Europejskim oraz iPady.

 

        Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie – wszelkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie internetowej www.uniabezbarier.pl; rejestracja trwa do 30 czerwca. 

 

Z poważaniem,

Projekt: Polska

www.projektpolska.pl

Wróć