Konkursu dla startupów „Startuj z Mazowsza”

2021-07-01 14:28

Samorząd województwa ogłosił nabór do konkursu dla startupów „Startuj z Mazowsza”. Do wygrania jest nawet 30 tys. zł na rozwój nowych projektów, produktów i usług. Zgłoszenia można przesyłać do 16 lipca br.

Nowością w tegorocznej edycji konkursu jest podział na kategorie projektów:

  • inno-tech – dla startupu, który tworzy nowe produkty i procesy oraz znaczące zmiany technologiczne w produktach i procesach, obejmujące innowacje produktowe, procesowe, systemowe; dla startupu w fazie wzrostu na etapie sprzedaży;
  • social impact – dla startupu o pozytywnym odziaływaniu na środowisko lub społeczeństwo bez względu na etap rozwoju;
  • start – dla startupu, który tworzy innowacyjny projekt, będący na etapie Minimum Value Product lub prototypu, który ma szanse na efektywny rozwój i skalowanie.

W każdej kategorii najlepszy startup otrzyma nagrodę w wysokości 30 tys. zł.

Wśród dodatkowych nagród są m.in. konsultacje merytoryczne związane z rozwojem biznesu i pozyskiwaniem finansowania, możliwość udziału w szkoleniach i programach mentoringowych czy prezentacje przed gronem inwestorów.

Do konkursu mogą przystąpić podmioty zarejestrowane i prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa mazowieckiego nie dłużej niż 3 lata od daty ogłoszenia konkursu, w celu wytworzenia nowych produktów i usług.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin znaleźć można na stronie www.innowacyjni.mazovia.pl.

Wróć