Zapisz się na konferencję o funduszach unijnych dla rozwoju społecznego

2021-05-21 10:02

Zapraszenie na konferencję otwierającą konsultacje społeczne Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego (FERS), która odbędzie się 2 czerwca. Już dzisiaj ruszyła rejestracja udziału w tym wydarzeniu. FERS przyczyni się do realizacji celu „Europa o silniejszym wymiarze społecznym”. Celem konsultacji jest zebranie uwag oraz opinii na temat założeń, kierunków i form wsparcia zawartych w programie.

Zarejestruj się już dziś!

Już dzisiaj możesz zgłosić swój udział wypełniając formularz dostępny na stronie programu Wiedza Edukacja Rozwój. Tutaj możesz również zapoznać się z agendą spotkania.

Do udziału w konsultacjach oraz w konferencji on-line otwierającej proces konsultacji zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, instytucje, partnerów społecznych, organizacje czy  przedsiębiorców.

Konferencja on-line odbędzie się 2 czerwca 2021 r. o godz. 10.00.

Osoby, które zarejestrują się do udziału w tym wydarzeniu, będą mogły w nim aktywnie uczestniczyć i zgłaszać uwagi. Rejestracja do udziału w konferencji  będzie trwać do 2 czerwca, bądź wyczerpania miejsc.

Osoby bez zgłoszenia (bez rejestracji) będą mogły obejrzeć  transmisję wydarzenia na YouTube (dla nich opcja zadawania pytań/zgłaszania uwag będzie wyłączona).  

Konferencja będzie tłumaczona na język migowy.

Bądź na bieżąco

Konsultacje FERS potrwają od 2 czerwca do 9 lipca 2021 r. Uwagi do programu będzie można przesłać za pośrednictwem formularza uwag, który zostanie udostępniony wraz z programem na stronie od 2 czerwca.

Wszystkie informacje związane z konferencją i konsultacjami społecznymi są dostępne na stronie programu Wiedza Edukacja Rozwój.

Konsultacje  będzie można  śledzić także na naszych profilach społecznościowych – zapraszamy do ich obserwowania.

Źródło: Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej

Wróć