PROGNOZA POGODY DLA WOJ. MAZOWIECKIEGO

2021-03-15 09:54

PROGNOZA POGODY DLA WOJ. MAZOWIECKIEGO

Ważność: od godz. 07:30 dnia 15.03.2021 do godz. 07:30 dnia 16.03.2021

W dzień    zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Przelotne opady deszczu, początkowo na północy i zachodzie także deszczu ze śniegiem. Lokalnie niewielka możliwość słabych burz z opadem krupy śnieżnej. Temperatura maksymalna od 5°C do 8°C. Wiatr słaby, początkowo na północy także umiarkowany, w czasie ewentualnych burz porywisty, zachodni i południowo-zachodni, po południu zmienny.

W nocy  zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami. Miejscami słabe opady deszczu i deszczu ze śniegiem, lokalnie śniegu. Opady wystąpią głównie w pierwszej połowie nocy. Mgły ograniczające widzialność do 200 m, miejscami marznące. Temperatura minimalna od -2°C do 1°C. Spadek temperatury spowoduje lokalnie zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników. Wiatr słaby, zmienny.

PROGNOZA POGODY NA KOLEJNĄ DOBĘ 

Ważność: od godz. 07:30 dnia 16.03.2021 do godz. 07:30 dnia 17.03.2021

W dzień  zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Przelotne opady deszczu, na północy początkowo także deszczu ze śniegiem. Nad ranem zanikające mgły. Temperatura maksymalna od 5°C do 8°C. Wiatr przeważnie słaby, po południu miejscami także umiarkowany, początkowo zmienny, później z kierunków północnych.

W nocy  zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami. Miejscami przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem, lokalnie śniegu. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C. Spadek temperatury spowoduje lokalnie zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników. Wiatr przeważnie umiarkowany, okresami słaby, na wschodzie i południu nad ranem porywisty, północno-zachodni i północny.

Info. WCZK MUW

Wróć