Sztuczna Inteligencja w moim życiu

2021-01-14 14:14

Stwórz multimedialną pracę na temat sztucznej inteligencji i wygraj atrakcyjne nagrody! Tematem jest sztuczna inteligencja i jej obecność w życiu codziennym. Konkurs organizowany jest w ramach GovTech Festival.

Związek Cyfrowa Polska w partnerstwie z GovTech Polska, Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną oraz z Ośrodkiem Przetwarzania Informacji – Państwowym Instytutem Badawczym ogłaszają konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Do wygrania jest sprzęt elektroniczny oraz atrakcyjne nagrody finansowe.

Jak wziąć udział?

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu pracy multimedialnej na temat obecności sztucznej inteligencji w życiu codziennym lub pomysłów na rozwój sztucznej inteligencji. Jej forma jest dowolna – mogą to być np.  zdjęcia, filmy, programy komputerowe oraz to wszystko, co kreatywnego przyjdzie Ci do głowy. Zaskocz nas! 

Liczy się nieszablonowość, pomysłowość oraz funkcjonalność zaproponowanych rozwiązań.  Autorzy wyróżnionych projektów będą mieli możliwość zaprezentowania swoich prac podczas finału konkursu, który odbędzie się w Centrum Kreatywności Fabryka w Łodzi.

Prace należy przesłać do 20 stycznia 2021 r. na adres: konkurs@cyfrowapolska.org

Szczegółowy Regulamin Konkursu

Nagrody w Konkursie:

I miejsce – Laptop oraz 1500 zł
II miejsce – Smartfon oraz 1000 zł
III miejsce – Tablet oraz 500 zł

Info. Cyfrowa Polska 

Wróć