Zaproszenie rękodzielników na Dożynki Powiatowe w Olszance

2017-08-17 09:11

   Starosta Powiatu Łosickiego oraz Wójt Gminy Olszanka zapraszają wszystkich chętnych rzemieślników, rękodzielników i twórców ludowych do zaprezentowania swoich produktów i usług podczas Dożynek Powiatowych w Olszance organizowanych 20.08.2017r.
   To cykliczne wydarzenie, stanowi okazję do zaprezentowania szerokiemu gronu odbiorców Państwa wyrobów. To również doskonała sposobność do popularyzacji wśród społeczeństwa pamięci i wiedzy o dawnych, a ginących dziś zawodach.
   Serdecznie zachęcam i zapraszam do bezpłatnego zaprezentowania swojej oferty podczas tegorocznych Dożynek Powiatowych.
   W celu potwierdzenia swojej obecności na Dożynkach Powiatowych proszę o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego do dnia 16 sierpnia 2017 r. i przesłanie: faksem na nr 83 357 19 29, (scan) na e-mail; promocja@losice.pl lub listownie na adres Starostwo Powiatowe w Łosicach, ul. Narutowicza 6, 08-200 Łosice. Ta forma zgłoszenia poszerzy naszą wiedzę na temat państwa wyrobów, a także ułatwi kontakt poprzez aktualizację danych.
   Ze względów organizacyjnych nie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu w pełni wyposażonego stoiska wystawienniczego, dlatego też w miarę możliwości prosimy o zorganizowanie sobie namiotów, stolików i krzeseł.
   Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 83 357 19 31 lub pisząc na adres e-mail: promocja@losice.pl

Wróć