Raport zakażeń koronawirusem (SARS-CoV-2)

>>> Kliknij aby zobaczyć aktualny raport <<<


Aktualności

2021-01-27 10:29

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu – włącz się w obchody!

27 stycznia to Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu. Tegoroczne obchody, ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii, odbędą się przede wszystkim w formie on-line. Będą to m.in. spotkania ze świadkami historii, seminaria, dyskusje, spektakle i występy artystyczne, okolicznościowe pieśni oraz modlitwy. Wiele organizacji i instytucji kultury przygotowało także specjalne materiały edukacyjne dotyczące zagłady Żydów. Zachęcamy uczniów, studentów, nauczycieli i pracowników naukowych do upamiętnienia ofiar Holokaustu.

Więcej...

2021-01-27 08:17

Kondolencje

Więcej...

2021-01-26 10:34

Ogłoszenie o naborze do Rady Partnerstwa

Partnerstwo RAZEM DLA ROZWOJU ogłasza nabór uzupełniający do Rady Partnerstwa. W związku z tym zapraszamy wszystkich chętnych przedstawicieli:

  • sektora NGO (np. organizacje pozarządowe, ochotnicze straże pożarne, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich itp.)
  • przedsiębiorców,
  • mieszkańców obszaru funkcjonalnego,

zamieszkałych bądź posiadający siedzibę lub oddział na obszarze partnerstwa, do zgłaszania swojej kandydatury.

Więcej...

2021-01-25 14:23

Rekrutacja do Szkoły Liderów

Szkoła Liderów to propozycja dla osób zaangażowanych społecznie, chcących zdobywać wiedzę i rozwijać umiejętności. Program składa się z 6 weekendowych szkoleń w Warszawie, w trakcie których uczestnicy wezmą udział w wykładach, warsztatach oraz spotkaniach mentoringowych.

Więcej...

2021-01-25 13:56

Ostrzeżenie IMGW-PIB

Ostrzeżenie IMGW-PIB

Więcej...

2021-01-25 13:09

Fundusze Europejskie dla Mazowsza w 2021 roku – Planowane konkursy

Unia Europejska wspiera Mazowsze już od prawie 17 lat! To nie tylko fundusze europejskie, ale przede wszystkim realne efekty projektów, z których korzystają mieszkańcy. Środki z programów europejskich na lata 2014-2020 są niemal na wyczerpaniu, wciąż jednak planowane są kolejne konkursy. Wsparcie jakich działań możliwe będzie jeszcze w 2021 roku na Mazowszu? Harmonogram obejmuje konkursy o bezzwrotne dotacje na edukację zdalną oraz edukację przedszkolną. Wciąż trwają jednak nabory wniosków o dofinansowanie tworzenia żłobków dla dzieci oraz tworzenia miejsc pracy w sektorze ekonomii społecznej. Do dyspozycji są również pożyczki na termomodernizację budynków, rewitalizację, pożyczki płynnościowe na utrzymanie działalności przedsiębiorstw mierzących się ze skutkami pandemii COVID-19 oraz fundusze na innowacje.

Więcej...

2021-01-22 14:02

Informacja - Rzeczy znalezione

Starosta Łosicki niniejszym informuje, że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Łosicach przy ul. Narutowicza 6 przechowywany jest znaleziony i dostarczony przez  Komendę Powiatową Policji w Łosicach w dniu 20 stycznia 2021 r.

- rower damski, znaleziony w msc. Zakrze.

 Poszukuje się osób poszkodowanych i uprawnionych do odbioru

Więcej...