Zgłoszenia do odznaczenia „Zasłużony dla Ziemi Łosickiej”

2017-09-08 12:42

„Zasłużony dla Ziemi Łosickiej” to zaszczytne, honorowe odznaczenie ustanowione przez Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łosickiej dla osób indywidualnych i firm za szczególne zasługi dla Regionu Ziemi Łosickiej.

Kandydatów do odznaczenia mogą zgłaszać członkowie TPZŁ, urzędy, firmy i osoby indywidualne.

Wnioski zgłoszeniowe o nadanie honorowego tytułu rozpatruje, ocenia i wydaje werdykt Kapituła Odznaczenia „Zasłużony dla Ziemi Łosickiej”.

Wnioski kandydatów prosimy przesyłać na adres Zarządu TPZŁ ul. Berka Joselewicza 13  08-200 Łosice do 15.V.2018 r.

Uroczyste uhonorowanie nominatów i wręczenie odznaczeń ma miejsce na organizowanej przez TPZŁ Konferencji popularnonaukowej w ramach Podlaskich Spotkań Regionalnych, która odbywa się w październiku każdego roku.

Zarząd TPZŁ