Zapraszamy organizacje pozarządowe na XIX Festyn Nadbużański

2018-07-06 09:10

Starostwo Powiatowe w Łosicach już po raz dziewiętnasty jest głównym organizatorem Festynu Nadbużańskiego w Serpelicach. W tym roku impreza odbędzie się dnia 15 lipca. Festyn rozpocznie się o godzinie 13.00 „VI Przeglądem zespołów pieśni ludowych Doliny Bugu” organizowanym przez Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Tygiel Doliny Bugu” w trakcie, którego swój dorobek artystyczny będą prezentowały zespoły ludowe. Wieczorem na serpelickiej scenie wystąpi folkowa Orkiestra Dni Naszych, Kapela Podlaska oraz zespoły As i Diadem z którymi czeka nas zabawa w rytmach disco polo dance.

Serdecznie zachęcam i zapraszam do promocji i reklamy Stowarzyszenia, podczas festynu i przygotowania stoiska, na którym będziecie Państwo prezentowali swoją organizację.

Bardzo proszę o potwierdzenie swoje obecności podczas festynu poprzez odesłanie wypełnionego Formularza zgłoszeniowego do dnia 6 lipca br.

Dodatkowe informacje o Festynie można znaleźć na stronie internetowej powiat.losice.pl oraz Facebook Starostwa Powiatowego w Łosicach.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych.