Zakochani są wszędzie – wystawa

2015-04-10 13:43

9 kwietnia br. w sali klubowej Łosickiego Domu Kultury odbył się wernisaż autorskiej wystawy Kamili Grabowskiej pod tytułem „Zakochani są wszędzie”. W wydarzeniu udział wzięły m.in. Iwona Muder - Wicestarosta Powiatu Łosickiego oraz Sylwia Osipiuk Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Łosickiego.

Pani Kamila Grabowska mówiąc o prezentowanych zdjęciach podkreśliła, że tą wystawą chce przekazać klimat, jaki odczuwa niemalże przez cały rok. Pracując, towarzyszy osobom w najciekawszych momentach życia realizując m.in. sesje walentynkowe, narzeczeńskie, ślubne, brzuszkowe i jak sama mówi jest natchniona uczuciem miłości i chce tą miłość pokazać na zdjęciach.

Wystawę można zwiedzać do 5 maja br. od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 19:00. Wstęp wolny. Łosicki Dom Kultury w Łosicach zaprasza !!!