XVIII Promocyjny Spływ Kajakowy rzeką Bug 23-24 czerwca

2018-06-11 08:52

Po raz osiemnasty miłośnicy aktywnego wypoczynku oraz dziewiczej przyrody będą mieli doskonałą okazję do poznawania urokliwych terenów Podlasia Nadbużańskiego. Oprócz zmagań z rzeką umożliwimy zwiedzanie dwóch nadbużańskich grodów: Mielnika oraz Drohiczyna w towarzystwie przewodnika, który w ciekawy sposób przybliży ich bogatą historię. Przy wieczornym ognisku zaproponujemy smaki lokalnej kuchni oraz żywiołową zabawę. Wszystko to z dala od wielkomiejskiego zgiełku w bliskim kontakcie z naturą.

Spływ odbędzie się w pierwszy weekend wakacji, 23-24 czerwca na rzece Bug, na odcinku  Mielnik – Drohiczyn, w malowniczej scenerii Podlaskiego Przełomu Bugu. Zgłoszenia chętnych do udziału w spływie przyjmowane są do 20 czerwca.

Spływ organizowany przez Stowarzyszenie Gmin, Powiatów i Regionów Nadbużańskich oraz Starostwo Powiatowe w Siemiatyczach. Dodatkowe informacje: Biuro Promocji Powiatu Siemiatyckiego tel. (85) 65 66 526 oraz mail: promocja@siemiatycze.pl

Karta zgłoszeniowa oraz relacja zdjęciowa z roku poprzedniego pod adresem:

Zapraszamy serdecznie!

Tekst i fot. Biuro Promocji Powiatu Siemiatyckiego.