XIII Międzynarodowy Turniej Szachowy im Bohaterów Akcji V2

2012-08-23 08:46

W dniach od 12-15.08.2012 roku w Sarnakach odbył się XIII Międzynarodowy Turniej Szachowy im Bohaterów Akcji V2. W turnieju uczestniczyło 85 szachistów z 8 krajów.

Rozgrywki odbywały się w Nadleśnictwie w Sarnakach i sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Sarnakach.

Turniejowi towarzyszyły imprezy integracyjne: ognisko w szkółce w Zabużu, wieczór Słowian w salce szachowej GOK oraz wystawa fotografii i malarstwa Pani Joanny Daniluk.

14 sierpnia br. odbył się turniej blitza, w którym startowało 66 szachistów.

W uroczystym zakończeniu turnieju uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych Powiatu Łosickiego i Gminy Sarnaki.

Dla najlepszych zawodników w kat. juniorów nagrody ufundował Przewodniczący Rady Gminy w Sarnakach Pan Adam Wawryniuk oraz Starostwo Powiatowe w Łosicach.

Najlepszy zawodnik Diecezji Drohiczyńskiej otrzymał puchar od ks. Krzysztofa Domaraczenko, a dla wszystkich zawodników upominki ufundował Urząd Gminy w Sarnakach.

Pamiętano również o najmłodszych uczestnikach turnieju, którzy otrzymali wielkie pluszaki od Firmy Kajser z Sarnak.

Organizatorzy turnieju: Gminny Ośrodek Kultury w Sarnakach oraz Nadleśnictwo w Sarnakach składają serdeczne podziękowanie wszystkim sponsorom, którzy wsparli finansowo turniej.

1.Urząd Gminy w Sarnakach

2.Marian Bronisz Firma JAWOMAT w Sarnakach

3.Starostwo Powiatowe w Łosicach

4.Rada Gminy w Sarnakach

5.Bank Spółdzielczy w Brańsku o/ Siemiatycze

6.Bank Spółdzielczy w Sarnakach

7.Piotr Chlaszcz Nowe Szpaki

8.Mieczysław Korowajczuk Firma KORPOL

9.Pani Bożenna Łopatniuk

10.Państwo Barbara i Józef Resiakowie firma Kajser

11.Ks. Krzysztof Domaraczenko

12.Pan Robert Pióro

13. Pan Rafał Lisiecki

14. Bracia Mniejsi Kapucyni w Serpelicach.

Również serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w organizacji turnieju.

TJ

Pliki do pobrania: