XI edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”

2016-06-29 08:37

Po raz jedenasty fotografowie-amatorzy staną w szranki konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”, organizowanego przez Samorząd Województwa MazowieckiegoNabór prac trwać będzie do 20 lipca br.

Województwo mazowieckie to bardzo zróżnicowana i atrakcyjna kraina. Każdy tu może znaleźć coś dla siebie. Zarówno miłośnicy architektury czy folkloru jak i turyści będący zwolennikami aktywnego wypoczynku – kajakarstwa, żeglarstwa, turystyki pieszej i rowerowej.

Tegoroczny temat konkursu „Mazowsze przeżyj i poczuj” nawiązuje do nowego przewodnika o tej samej nazwie, który umożliwia duchową wędrówkę po Mazowszu wyjątkowym szlakiem papieskim. Pragniemy zaprosić uczestników konkursu do podróży po naszym regionie i zwiedzania niezwykłych miejsc, które pozwolą nam przeżyć spotkanie z sacrum i poczuć jego siłę. Zarówno zapomniane, zabytkowe kościółki, jak i strzeliste świątynie, ale również przeżycia oraz emocje związane z podróżowaniem i odkrywaniem zakątków i uroków naszego regionu warto uwiecznić na fotografii.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Wszyscy fotografowie amatorzy. Jeśli masz mniej niż 18 lat – poproś rodziców o zgodę i wypełnijcie wspólnie odpowiedni formularz.

Jakie zdjęcia należy przesyłać na konkurs?

Fotografie zgłaszane do konkursu powinny w sposób oczywisty nawiązywać do tematu konkursu. Ważny jest pomysł, liczymy na Waszą kreatywność!

Jakie nagrody można wygrać?

Laureaci konkursu otrzymają następujące nagrody:

I nagroda – karta podarunkowa do sklepu fotograficznego w wysokości 600 zł,

II nagroda – karta podarunkowa do sklepu fotograficznego w wysokości 500 zł,

III nagroda – karta podarunkowa do sklepu fotograficznego w wysokości 400 zł,

Nagroda publiczności-internautów – karta podarunkowa do sklepu fotograficznego o wartości 400 zł.

Gdzie można uzyskać dodatkowe informacje?

Wszelkie informacje o konkursie można otrzymać pod nr tel. (22) 59 79 228 lub wysyłając pytania na adres e-mail: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl .

Więcej informacji, regulamin konkursu oraz pliki do pobrania dostępne są  na stronie