Wyróżnieni dyrektorzy

2018-10-19 13:30

18 października 2018 roku w Zespole Szkół Muzycznych w Siedlcach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej w trakcie, której uhonorowano nauczycieli i pracownicy oświaty odznaczeniami państwowymi. Wręczono: 2 Złote Krzyże Zasługi, 2 Srebrne Krzyże Zasługi, 2 Brązowe Krzyże Zasługi, 20 Medali Złotych za Długoletnią Służbę, 27 Medali Srebrnych za Długoletnią Służbę i 12 Medali Brązowych za Długoletnią Służbę oraz odznaczenia resortowe – 81 Medali Komisji Edukacji Narodowej.

Mazowiecki Wicekurator Oświaty - Dorota Skrzypek i Dyrektor Delegatury w Siedlcach - Adam Skup wręczyli 8 nagród Ministra Edukacji Narodowej oraz 12 nagród Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Uhonorowano m.in.:

- Dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łosicach – Bogumiła Bahniuk, która otrzymała odznaczenie państwowe Medal Złoty za Długoletnią Służbę,

- Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Łosicach – Mirosław Korzycki, który otrzymał nagrodę Ministra Edukacji Narodowej,

- Dyrektora Zespołu Szkół nr3 RCKU w Łosicach – Mariusz Stambulski, który otrzymał nagrodę Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Wśród zaproszonych na uroczystość gości była również Starosta Powiatu Łosickiego – Bożena Niedzielak.