Wybory starosty i wicestarosty

2014-12-11 11:25

8 grudnia br. w sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łosicach odbyła się II sesja Rady Powiatu Łosickiego podczas, której dokonano wyboru starosty łosickiego – Czesława Gizińskiego oraz wicestarosty łosickiego – Iwony Muder.

Podczas sesji dokonano wyboru trzech członków Zarządu Powiatu Łosickiego: Wandy Frączek, Bożeny Niedzielak oraz Stefana Iwanowskiego. Radny Janusz Kobyliński złożył ślubowanie.

Ustalony również został skład: Komisji Rewizyjnej, Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu, Finansów, Ładu i Porządku Publicznego, Komisji Ochrony Zdrowia, Opieki Społecznej i Spraw Socjalnych, Komisji Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki oraz Komisji Ochrony Środowiska, Leśnictwa i Rolnictwa.

>>> przemówienie Pana Czesława Gizińskiego