Wręczenie Certyfikatu Akredytacyjnego dla SPZOZ

2013-10-21 15:26

W dniu 21.10.2013 r. w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łosicach odbyła się uroczystość wręczenia Certyfikatu Akredytacyjnego. Swoją obecnością zaszczycili goście - Biskup Antoni Pacyfik Dydycz, Senator Pan Waldemar Kraska, Poseł Pan Krzysztof Borkowski, Poseł Pani Stanisława Prządka, Poseł Pan Grzegorz Woźniak, Pan Wiesław Mariusz Raboszuk Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, Pani Janina Ewa Orzełowska Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, Dyrektor Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia Pan Jerzy Hennig, Pani Elżbieta Nawrocka Zastępca Dyrektora Wydziału Zdrowia Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, dyrektorzy jednostek służby zdrowia z sąsiednich powiatów, pracownicy SP ZOZ w Łosicach, przedstawiciele farmacji, księża, przedstawiciele władz samorządowych, kierownicy jednostek oraz przedstawiciele Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej z terenu powiatu łosickiego.

Certyfikat na ręce Dyrektora SP ZOZ w Łosicach Pana Henryka Brodowskiego wręczył Dyrektor Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia Pan Jerzy Hennig.