Wdrożenie systemu jakości ISO 9001:2008r

2011-05-10 12:19

Uroczystość rozpoczęła się od Mszy Świętej dziękczynno – błagalnej w intencji służby zdrowia w kaplicy szpitalnej, na którą przybyli przedstawiciele władz, inspekcji, służb, organizacji, przedsiębiorców oraz NZOZ-ów. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali Pani Janina Orzełowska Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, Wiesław Raboszuk Dyrektor Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Projektów Unijnych, Czesław Giziński Starosta Łosicki, Janusz Kobyliński Burmistrz Miasta i Łosice, Krzysztof Borkowski Poseł na Sejm RP, lek. med. Grażyna Podlipniak-Sobczyńska oraz Henryk Brodowski Dyrektor SP ZOZ. Następnie zebrani goście udali się na zwiedzanie nowo przebudowanej części szpitala, gdzie mogli zobaczyć efekty modernizacji oraz zrealizowanego projektu unijnego.

Dalsza część uroczystości odbyła się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łosicach, podczas której zostały wręczone wyróżnienia Zasłużony dla Ziemi Łosickiej dla Czesław Gizińskiego Starosty Łosickiego oraz certyfikatu jakości ISO 9001:2008 dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łosicach na ręce dyrektora Henryka Brodowskiego.