Uroczystość otwarcia „Orlika” zlokalizowanego przy Zespole Szkół Nr 1 w Łosicach

2012-04-24 09:47

„Orlik” otwarty 23 kwietnia zlokalizowany jest przy Zespole Szkół Nr 1 w Łosicach.

Uroczystości rozpoczęły się od występów artystycznych przygotowanych przez uczniów zespołu szkół. Oficjalnego przecięcia wstęgi dokonali wspólnie: poseł Krzysztof  Borkowski, Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego Janina Ewa Orzełowska, Dyrektor Delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Siedlcach Dariusz Napiórkowski,  Starosta Czesław Giziński, Wicestarosta Mariusz Kucewicz, Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Janusz Kobyliński, Dyrektor Kuratorium Oświaty Delegatura w Siedlcach Sylwia Osipiuk, Dyrektor ZS Nr 1 Pani Małgorzata Węgrzyniak, przedstawiciel Rady Rodziców Janusz Żuk, przedstawiciel nauczycieli Rafał Maciejewicz oraz przedstawicielka uczniów.

Po uroczystym przecięciu wstęgi proboszcz parafii Trójcy Świętej  ks. Edward Boruc poświęcił nowy obiekt. Po czym inauguracyjny mecz rozpoczęli Starosta Czesław Giziński oraz Burmistrz Janusz Kobyliński.