Uroczyste otwarcie zmodernizowanego skrzyżowania w Łuzkach

2014-10-31 12:52

29 października br. miała miejsce uroczystość otwarcia i poświęcenia zmodernizowanej drogi wojewódzkiej nr 698 w miejscowości Łuzki.

W uroczystości wzięli udział: Janina Orzełowska Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, Zbigniew Ostrowski Dyrektor Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie, Czesław Giziński Starosta Łosicki, Mariusz Kucewicz Wicestarosta Łosicki, Janusz Kobyliński Burmistrz Miasta i Gminy Łosice, Zbigniew Jaszczuk Przewodniczący Rady Miasta i Gminy Łosice, Marianna Celińska Wiceprzewodnicząca Rady Miasta i Gminy Łosice,  Leszek Budrewicz Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Łosicach oraz przedstawiciele lokalnej społeczności.

Skrzyżowanie kosztowało ok. 1 mln złotych. Wybudowane zostało wyłącznie z funduszy województwa mazowieckiego, dzięki staraniom Pani Marszałek Ewy Orzełowskiej.