Turniej Piłki Ręcznej Szkół Podstawowych Dziewcząt

2018-04-25 08:24

Tuż przed długim majowym weekendem 24 kwietnia w patriotycznej tonacji odbył się kolejny Turniej Piłki Ręcznej Szkół Podstawowych Dziewcząt pod hasłem „Gramy dla Niepodległej” o Puchar Starosty Powiatu Łosickiego.

Zawodniczki gościł Zespół Szkolno – Wychowawczy w Huszlewie. Mecze rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych dziewcząt: młodsze - klasy IV i młodsze oraz starsze - klasy V i VI.

Dyrektor Zespołu Pani Renata Tomczuk pogratulowała zawodniczkom z sześciu drużyn  wspaniałej gry i wręczyła pamiątkowe puchary i medale.

W kategorii dziewcząt młodszych:

I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łosicach

II miejsce Szkoła Podstawowa w Huszlewie

III miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łosicach

W kategorii dziewcząt starszych:

I miejsce Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łosicach

II miejsce Szkoła Podstawowa Nr 1 w Łosicach

III miejsce Szkoła Podstawowa w Huszlewie

Wręczono również medale dla najlepszych zawodniczek.

Wśród młodszych zawodniczek najlepsze okazały się:  Podlipniak Weronika, Denisiuk Amelia, Obrępalska Amelia ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łosicach, Starosielska Amelia ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łosicach oraz Naumiuk Julia ze Szkoły Podstawowej w Huszlewie.

Wśród starszych  najlepsze zawodniczki to: Podolec Zuzana, Hawryluk Nina i Mazuruk Maja ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łosicach, Rudaś Dominika i Pomagruk Anna ze Szkoły Podstawowej  Nr 1 w Łosicach oraz Marczuk Kinga ze Szkoły Podstawowej w Huszlewie.

Organizatorami Turnieju byli: Starostwo Powiatowe w Łosicach, PUKS „Jedynka” Łosice oraz Zespół Szkolno – Wychowawczy w Huszlewie.

Tekst/Foto Zarząd PUKS „Jedynka” Łosice.