Stworzenie konkurencyjnej oferty turystycznej regionu nadbużańskiego

2017-12-01 09:57

Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania – Tygiel Doliny Bugu” serdecznie zaprasza na warsztat turystyczny „Stworzenie konkurencyjnej oferty turystycznej regionu nadbużańskiego” który odbędzie się w dniu 11 grudnia 2017r. godz. 9.00 w Sali Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Drohiczynie, ul. Kraszewskiego 13, 17-312 Drohiczyn.

Szczególnie zachęcamy do udziału w  warsztatach przewodników turystycznych, osoby związane z obsługą ruchu turystycznego tj. hotelarzy, właścicieli pensjonatów, restauracji, gospodarstw agroturystycznych itp., organizacje pozarządowe działające w sferze turystyki, przedstawicieli JST zainteresowanych działaniami turystycznymi w gminie, przedsiębiorców, producentów lokalnych.

Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 07.12.2017 r. na adres e-mail: biuro@tygieldolinybugu.pl lub telefonicznie: 797091197.

Jeśli macie Państwo ochotę zapraszamy do zaprezentowania swoich produktów na spotkaniu w celu degustacji i promocji Państwa produktów lokalnych.

W załączniku udostępniamy Państwu zaproszenie wraz z programem warsztatów.