Stulatka w Gminie Sarnaki

2012-08-03 08:50

Dnia 30. lipca 2012 roku przedstawiciel Powiatu Łosickiego wicestarosta Mariusz Kucewicz oraz przewodniczący Rady Gminy Sarnaki Adam Wawryniuk, Sekretarz Gminy Małgorzata Wawryniuk i prezes Towarzystwa Miłośników Ziemi Sarnackiej Agata Wasilewska odwiedzili w dniu setnego jubileuszu Panią Mariannę Mazuruk składając życzenia oraz wręczając kwiaty i list gratulacyjny.

LIST GRATULACYJNY

Szanowna Pani

Marianna Mazuruk

Składamy Pani z okazji jubileuszu

100 urodzin

najserdeczniejsze gratulacje i życzenia kolejnych lat życia w zdrowiu, spokoju oraz wielu radosnych chwil w gronie najbliższych.

Jest to okazja niecodzienna i doniosła. Niewielu z nas ma możliwość obchodzenia setnych urodzin. Sto lat, to czas, który dla większości z nas, zwłaszcza na początku życiowej drogi, wydaje się nie do osiągnięcia. W tym czasie można zebrać mnóstwo doświadczeń i mądrości, przeżyć wspaniałe chwile szczęścia i radości.

Dane było Pani przeżyć cały wiek w naszej polskiej historii. Doświadczyć trudów i radości z nim związanych. Tak długie życie jest skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń Polaków.

Pani sędziwy wiek jest naszym wspólnym drogocennym dziedzictwem.

Starosta Łosicki

Czesław Giziński