Spotkanie opłatkowe pracowników Centrum Administracyjnego w Łosicach

2013-12-20 15:26

W dniu 20 grudnia 2013 roku odbyło się w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łosicach spotkanie opłatkowe wszystkich pracowników Łosickiego Centrum Administracyjnego.

Wystąpienie Starosty na spotkaniu wigilijnym z Pracownikami

Serdecznie witam Jego Ekscelencję Księdza Biskupa Piotra Sawczuka urodzonego w Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Kornicy w Łosickiej Ziemi. Jest to historyczna wizyta w powiecie łosickim, ponieważ po raz pierwszy Ksiądz Biskup spotyka się z pracownikami instytucji powiatowych: Starostwa Powiatowego, Powiatowego Urzędu Pracy, Centrum Pomocy Rodzinie, ARiMR, Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół oraz Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego na spotkaniu opłatkowym. Jest nam szczególnie miło, ponieważ wszyscy chcemy bliżej poznać naszego nowego duszpasterza diecezji siedleckiej. Witam serdecznie Księdza Kanonika Michała Śliwowskiego dziekana łosickiego oraz Księdza Edwarda Boruca proboszcza parafii Św. Trójcy w Łosicach, kapelana szpitala powiatowego.

Jestem przekonany, że zbliżająca się rocznica Narodzenia Chrystusa wyzwoli w nas nadzieję spełnienia jeszcze większej aktywności na rzecz dobra wspólnego. Zwracam się z prośbą do Jego Ekscelencji i Kapłanów tu obecnych o modlitwę w intencji wszystkich pracowników administracji. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim Radości, że Bóg jest z Nami, pokoju serca, miłości w Rodzinach oraz Błogosławieństwa Nowonarodzonego.

Szczęść Boże