Spotkanie łosickiej młodzieży z Panią Minister

2012-11-22 13:33

15 listopada w Ministerstwie Edukacji Narodowej odbyło się spotkanie Pani Minister Krystyny Szumilas z młodzieżą, która brała udział w światowym Finale Konkursu Global JA Titan Challenge oraz w europejskim finale JA-YE Europe Virtual Business Challenge. W spotkaniu udział wzięli finaliści konkursów z I Liceum Ogólnokształcącego z Łosic: Paulina Wasiluk, Diana Popławska, Łukasz Oleksiuk, Kamil Kobylnicki oraz Grzegorz Lewczuk, wraz z opiekunem przygotowującym ich do konkursów - Panem Jarosławem Mitkiem. W spotkaniu wzięli także udział Zbigniew Modrzewski – Prezes Zarządu Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości, Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach Pani Małgorzata Węgrzyniak, Kierownik PZEAS Pan Leszek Szyc oraz przedstawiciele władz samorządowych Przewodnicząca Rady Powiatu Grażyna Kasprowicz i wciestarosta Mariusz Kucewicz.