Rajd Nordic Walking - „Z miłością do Ojczyzny”

2018-02-12 08:59

„Z miłością do Ojczyzny” pod takim hasłem 10 lutego odbył się Rajd Walentynkowy  Nordic Walking, mający na celu uczczenie 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Zorganizowany przez Starostwo Powiatowe w Łosicach, Klub Sportowy „Jedynka” Łosice, Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łosickiej oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku rajd połączył w sobie aktywność fizyczną z poznaniem śladów historii, które skrywają lasy okolic Ruskowa i Kisielewa. Dwunastoosobowa grupa uczestników rajdu udała się w kilkukilometrową trasę z Ranczo Kisielew przez lasy Leśnictwa Kisielew podziwiając piekne widoki i bogactwo środowiska naturalnego, w które obfitował wybrany szlak. Po powrocie na Ranczo Kisielew przy ognisku odbyło się wręczenie pamiątkowych medali.