Powołanie Powiatowej Komisji Wyborczej w Łosicach

Łosice, dnia 15 października 2010 roku

Powiatowa Komisja Wyborcza

w Łosicach

Niniejszym informuję, iż Komisarz Wyborczy w Siedlcach postanowieniem z dnia 7 października 2010 roku oraz postanowieniem z dnia 14 października 2010 roku powołał Powiatową Komisję Wyborczą w Łosicach w składzie:

Przewodniczący :     Wojciech Michalak - Sędzia Sądu Rejonowego w Siedlcach

Członkowie :           Monika Chacińska - Dejneka   zam. Łosice

Marianna Hryciuk   zam. Łosice

Elżbieta Koszerna   zam. Łosice

Roman Pudłowski   zam. Łosice

Jan Jerzy Załubiniak   zam. Łosice

Janusz Żuk   zam. Górki

Powiatowa Komisja Wyborcza w Łosicach ma swoją siedzibę w Starostwie Powiatowym w Łosicach, ul.  Narutowicza 6, numery telefonu /83/ 359 05 39  i  /83/357 35 71.

Członkowie Komisji pełnią dyżury w siedzibie Komisji w dniach 18-21 października 2010 roku w godzinach od 12.00 do 15.00, natomiast w dniu 22 października w godzinach od 8.00 do 24.00.

W dniach i godzinach dyżurów członków Powiatowej Komisji Wyborczej w Łosicach będą przyjmowane do zarejestrowania zgłoszenia list kandydatów na radnych do Rady Powiatu Łosickiego.

Przewodniczący Powiatowej Komisji Wyborczej
Wojciech Michalak