„Powiat łosicki. Przewodnik subiektywny”

2014-10-28 09:09

24 października br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łosicach odbyła się promocja książki Sławomira Kordaczuka „Powiat łosicki. Przewodnik subiektywny”.

Autora i przybyłych przywitał starosta Czesław Giziński, następnie głos zabrał Pan Sławomir Kordaczuk, który przedstawiając przewodnik prezentował materiały oraz ciekawostki, które można znaleźć w przewodniku. Odpowiadał również na pytania zebranych.

Sławomir Kordaczuk urodził się 4 maja 1958 r. w Hołowczycach. Absolwent Liceum Ogólnokształcącego w Janowie Podlaskim, Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach i Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wicedyrektor Muzeum Regionalnego w Siedlcach oraz założyciel i prezes Siedleckiego Klubu Kolekcjonerów. Jest członkiem Rady Muzealnej Muzeum Niepodległości w Warszawie. Członek Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łosickiej. Swoją pasję fotografią realizuje poprzez uczestnictwo w plenerach fotograficznych, wystawach i publikacje albumowe.

Uczestnicy spotkania mogli kupić nowe wydawnictwo po promocyjnej cenie i zdobyć autograf i dedykację autora.

Przewodnik do nabycia na stronie