Podsumowanie eliminacji powiatowych XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży

2015-06-22 08:26

16 czerwca br. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łosicach odbyło się podsumowanie eliminacji powiatowych XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem: „Bezpieczeństwo i rozwaga – tego od Ciebie każdy wymaga!”

W podsumowaniu uczestniczyli: Wicestarosta Łosicki – Iwona Muder, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej - bryg. Sławomir Zaniuk, Naczelnik Wydziału operacyjnego KP PSP w Łosicach – mł. bryg. Mariusz Lisiecki oraz podinspektor ds. obronnych, Obrony Cywilnej i zarządzania kryzysowego Starostwa Powiatowego w Łosicach – Roman Kasprowicz.

Dyplomy i nagrody autorom najlepszych prac oraz podziękowania nauczycielom przygotowujący uczniów do konkursu wręczyli: Wicestarosta Łosicki – Iwona Muder, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej - bryg. Sławomir Zaniuk

Jednostka Ratowniczo – Gaśnicza Państwowej Straży Pożarnej w Łosicach zafundowała atrakcję uczestnikom eliminacji powiatowych – kurs pierwszej pomocy prowadzony przez strażaka ratownika - Macieja Raszuka, zwiedzanie jednostki, zapoznanie się z sprzętem ratowniczym oraz zwiedzanie okolicy z kosza podnośnika pożarniczego - 25 m. Dla dzieci była to wielka frajda!