Podsumowanie konkursu plastycznego ph.: W trosce o nasze bezpieczeństwo

2016-05-10 08:00

    6 maja br. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łosicach odbyło się podsumowanie eliminacji powiatowych XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod hasłem: W trosce o nasze bezpieczeństwo.

    Konkurs ma na celu zainteresowanie problemem co może się stać, gdy nie przestrzegamy podstawowych zasad bezpieczeństwa, a także ukazanie strażaków ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo-gaśniczych.

    W konkursie plastycznym na terenie powiatu łosickiego uczestniczyło 7 szkół podstawowych, 5 gimnazjów i 1 ośrodek szkolno-wychowawczy z terenu gmin powiatu. Łącznie nadesłano 149 prac konkursowych.

Po dokładnej analizie prac Komisja wytypowała prace:

 

Grupa I – uczniowie klas 1- 3 szkół podstawowych:

  1. Zofia Cyborska, Szkoła Podstawowa w Huszlewie, nauczyciel prowadzący Anna Biernacka
  2. Zuzanna Huczko, Szkoła Podstawowa w Starej Kornicy, nauczyciel prowadzący Barbara Maciejuk
  3. Kacper Pawluk, Szkoła Podstawowa nr 1 w Łosicach, nauczyciel prowadzący Teresa Wojnarowska

WYRÓŻNIENIA

  1. Dawid Semeniuk, Szkoła Podstawowa nr 1 w Łosicach, nauczyciel prowadzący Marzanna Hornowska
  2. Oliwier Tarasiuk, Szkoła Podstawowa w Czuchlebach, nauczyciel prowadzący Anna Stefaniuk
  3. Dawid Kałan, Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mostowie, nauczyciel prowadzący Anna Ilczuk
  4. Mateusz Kowieski, Szkoła Podstawowa nr 1 w Łosicach, nauczyciel prowadzący Ewa Dacewicz

 

Grupa II – uczniowie klas 4 – 6 szkół podstawowych:

  1. Zofia Łożecka, Szkoła Podstawowa w Nr 1 w Łosicach, nauczyciel prowadzący Ewa Jakimiuk
  2. Wiktoria Tarasiuk, Szkoła Podstawowa w Czuchlebach, nauczyciel prowadzący Helena Chomiuk
  3. Maja Litwiniuk, Szkoła Podstawowa w Starej Kornicy, nauczyciel prowadzący Małgorzata Dacewicz

WYRÓŻNIENIA

  1. Natalia Księżopolska, Szkoła Podstawowa w Czuchlebach, nauczyciel prowadzący Helena Chomiuk
  2. Andrzej Celiński, Szkoła Podstawowa w Nr 1 w Łosicach, nauczyciel prowadzący Ewa Jakimiuk

 

Grupa III – uczniowie gimnazjów:

  1. Klaudia Gałecka, Gimnazjum Nr 2 w Łosicach, nauczyciel prowadzący Maria Stelmach
  2. Michał Moczulski, Gimnazjum Nr 2 w Łosicach, nauczyciel prowadzący Maria Stelmach
  3. Karolina Sacharczuk, Gimnazjum w Starej Kornicy, nauczyciel prowadzący Rafał Dawidiuk

WYRÓŻNIENIA

  1. Katarzyna Biarda, Gimnazjum Nr 2 w Łosicach, nauczyciel prowadzący Maria Stelmach
  2. Helena Szoplewska, Gimnazjum Nr 2 w Łosicach, nauczyciel prowadzący Maria Stelmach

 

Grupa IV – uczniowie i wychowankowie specjalnych szkół ośrodków szkolno - wychowawczych, świetlic terapeutycznych, warsztatów terapii zajęciowej (do 18 roku życia):

  1. Przemysław Kokoszkiewicz, Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Łosicach, nauczyciel prowadzący Daria Marczuk
  2. Marek Gałecki, Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Łosicach, nauczyciel prowadzący Jolanta Stefaniuk
  3. Piotr Radziejewski, Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Łosicach, nauczyciel prowadzący Barbara Zielińska

 

 

Laureatom gratulujemy!!!

Wróć