Otwarty Turniej Tenisa Stołowego

2016-03-08 13:23

6 marca 2016 r. w Zespole Szkół Nr 3 RCKU w Łosicach odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego, w którym udział wzięło 121 zawodników.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w turnieju, za walkę w duchu fair play oraz za stworzenie wspaniałego, sportowego widowiska. Podziękowania składamy też wszystkim kibicom, którzy odwiedzili nas w to marcowe popołudnie.

Wyniki Otwartego Turnieju w Tenisa Stołowego:

Kategoria Szkoły Podstawowe Dziewczęta

I   miejsce       Kinga Teodorczuk Szkoła Podstawowa w Mordach

II  miejsce       Maria Gaworek Szkoła Podstawowa w Mordach

III miejsce       Julia Cieśluk Szkoła Podstawowa w Olszance

IV miejsce       Natalia Andrzejczuk Szkoła Podstawowa w Mostowie

V  miejsce       Julia Andrunik Szkoła Podstawowa w Mordach

VI miejsce       Paulina Lewicka Szkoła Podstawowa w Olszance

Kategoria Szkoły Podstawowe Chłopcy

I   miejsce       Marcin Konasiuk Szkoła Podstawowa w Mordach

II  miejsce       Albert Michalak Szkoła Podstawowa w Szydłówce

III miejsce       Jakub Andrzejczuk Szkoła Podstawowa w Olszance

IV miejsce       Dawid Rzewuski Szkoła Podstawowa w Olszance

V  miejsce       Mateusz Jaszczuk Szkoła Podstawowa w Olszance

VI miejsce       Cezary Postrzygacz Szkoła Podstawowa w Olszance

Klasyfikacja drużynowa:

I   miejsce       Szkoła Podstawowa w Olszance

II  miejsce       Szkoła Podstawowa w Szydłówce

III miejsce       Szkoła Podstawowa w Mostowie

Kategoria Gimnazjum Dziewczęta

I   miejsce       Paulina Jaszczuk Gimnazjum w Olszance

II  miejsce       Sylwia Wyrzykowska Gimnazjum w Olszance

III miejsce       Weronika Oniśk Gimnazjum w Niemojkach

IV miejsce       Milena Bielińska Gimnazjum w Niemojkach

V  miejsce       Dominika Gorgol Gimnazjum w Olszance

VI miejsce       Marta Lewczuk Gimnazjum w Niemojkach

Kategoria Gimnazjum Chłopcy

I   miejsce       Mateusz Bogusz Gimnazjum w Starej Kornicy

II  miejsce       Paweł Wierzejski Gimnazjum w Olszance

III miejsce       Kacper Norwa Gimnazjum w Niemojkach

IV miejsce       Sebastian Ignatiuk Gimnazjum w Starej Kornicy

V  miejsce       Jakub Ułasiuk Gimnazjum w Olszance

VI miejsce       Julian Teodorczuk Gimnazjum w Starej Kornicy

Klasyfikacja drużynowa:

I   miejsce       Gimnazjum w Olszance

II  miejsce       Gimnazjum w Niemojkach

III miejsce       Gimnazjum w Starej Kornicy

Szkoły Ponadgimnazjalne Dziewczęta

I miejsce         Joanna Wyrzykowska I LO w Łosicach

II miejsce        Sylwia Wasiluk I LO w Łosicach

III miejsce       Monika Kalinowska ZS w Janowie Podlaskim

IV miejsce       Joanna Warda ZS Nr 3 w Łosicach

V miejsce        Paulina Bartoszuk ZS Nr 3 w Łosicach

Szkoły Ponadgimnazjalne Chłopcy

I   miejsce       Dominik Jaszczuk ZS Nr 3 w Łosicach

II  miejsce       Łukasz Korczak ZS Nr 3 w Łosicach

III miejsce       Sebastian Sawczak ZS Nr 2 w Łosicach

IV miejsce       Przemysław Sałamacha ZS Nr 2 w Łosicach

V  miejsce       Krystian Hryciuk ZS Nr 3 w Łosicach

VI miejsce       Piotr Brzezicki I LO w Łosicach

Klasyfikacja drużynowa:

I   miejsce       ZS Nr 3 w Łosicach

II  miejsce       I LO w Łosicach

III miejsce       ZS Nr 2 w Łosicach

Kategoria OPEN

I   miejsce       Tomasz Hryciuk

II  miejsce       Marek Andrzejczuk

III miejsce       Sławomir Wawryniuk

IV miejsce       Paweł Sawtyruk

V  miejsce       Jakub Chwedoruk

VI miejsce       Grzegorz Woźniak

 

Najstarszy uczestnik zawodów Sławomir Wawryniuk

Najmłodsza uczestniczka Aleksandra Stefaniuk ze Szkoły Podstawowej w Olszance.

Składamy serdeczne podziękowania dla p. Zbigniewa Borysiaka, p. Radosława Chatkiewicza, p. Wojciecha Wawryniuka i  p. Marka Żabickiego za zaangażowanie i udzieloną pomoc w organizacji turnieju. 

Wróć