Otwarcie Skateparku i Placu Zabaw

2012-06-01 13:59

1 czerwca w Łosicach został otwarty skatepark i plac zabaw. Na placu przy siedzibie Starostwa Powiatowego odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi, którego dokonali: Grażyna Kasprowicz Przewodnicząca Rady Powiatu Łosickiego, Czesław Giziński Starosta Łosicki, Mariusz Kucewicz Wicestarosta Łosicki, Janusz Kobyliński Burmistrz Miasta i Gminy Łosice, Marianna Celińska Wiceprzewodnicząca Rady Miasta i Gminy Łosice, ks. Michał Śliwowski proboszcz parafii pw. Św. Zygmunta Króla, Lucyna Małaczek Dyrektor Przedszkola Nr 1 oraz przedstawicielka najmłodszych Aleksandra Obzejta.

Mimo padającego deszczu dzieci bawiły się korzystając z atrakcji placu zabaw oraz eurobungee, dmuchanego placu zabaw, dmuchanej zjeżdżalni.