Otwarcie boiska wielofunkcyjnego przy Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

2012-10-30 10:40

26 października uroczyście oddano do dyspozycji wychowanków Ośrodka Szkolno-Wychowawczego boisko wielofunkcyjne. Uroczystości rozpoczęły się od występów artystycznych przygotowanych przez wychowanków ośrodka oraz prezentacji multimedialnej przedstawiającej historię i osiągnięcia ośrodka i jego wychowanków.

Starosta Łosicki Czesław Giziński podkreślił w swoim wystąpieniu, że boisko wielofunkcyjne jest wynikiem planowanych przemian zmierzających do ciągłego unowocześnienia powiatowych placówek oświatowych, podnoszenia standardów wychowania i kształcenia.

Złożył najlepsze życzenia dla wszystkich uczniów, aby powstająca nowoczesna baza sportowa rozwijała osobowość i przybliżała lepsze poznanie świata. W imieniu Zarządu Powiatu serdecznie podziękował za wzorową współpracę całemu kierownictwu szkoły oraz kadrze nauczycieli.

Budowa łosickiego obiektu sportowego została wsparta środkami z budżetu województwa mazowieckiego w ramach Programu Rozwoju Bazy Sportowej, w kwocie 100 tys. zł.