Olimpiada Powiatowa Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości

2016-05-12 15:09

12 maja br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łosicach odbyła się Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości, w której udział wzięło 18 finalistek gminnych olimpiad z terenu powiatu łosickiego. Olimpiada została zorganizowana przez  Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie, Oddział w Siedlcach.

Testy oceniała Komisja w składzie: Maria Sudnik - kierownik MODR w Siedlcach, Iwona Muder - Wicestarosta Łosicki, Marian Rzedzicki - kierownik TZD w Łosicach, Henryka Borkowska - pracownik MODR w Siedlcach, Barbara Bahniuk – pracownik TZD w Łosicach.

Laureatkami Powiatowej Olimpiady Wiedzy o Wiejskim Gospodarstwie Domowym i Przedsiębiorczości zostały:

I miejsce Pani Monika Puniewska

II miejsce Pani Elżbieta Jakoniuk

III miejsce Pani Grażyna Jaszczuk

Nagrody laureatkom wręczył Czesław Giziński Starosta Łosicki.

Olimpiadę uświetnił występ Pani Wioletty Latus.