Łosicki Wieczór Chwały

2016-05-04 10:50

3 maja odbył się koncert Łosicki Wieczór Chwały z okazji rocznicy kanonizacji Jana Pawła II ph. POLAK – PATRIOTA – PAPIEŻ.

Na scenie przy Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur wystąpił lubelski zespół HEAVEN UP, uczestnicy warsztatów wokalnych prowadzonych w TCDK oraz warsztatów teatru tańca i ruchu scenicznego oraz Chór „Adoramus” Parafii Trójcy Świętej w Łosicach.

Organizatorami wydarzenia byli: Powiatowe Stowarzyszenie Animatorów Kultury, Miasto i Gmina Łosice, Parafia pw. Św. Zygmunta Króla w Łosicach, Parafia pw. Trójcy Świętej w Łosicach, Łosicki Dom Kultury.

Patronat honorowy nad koncertem objął: Dziekan Dekanatu Łosickiego Ks. Kan. Sławomir Kapitan, Proboszcz Parafii Trójcy Świętej Edward Boruc, Starosta Powiatu Łosickiego Czesław Giziński, Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Mariusz Kucewicz.

fot. ŁDK