Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

2013-10-15 12:15

tl_files/starostwo/unia_loga/mjwpu_logo.png

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich przy Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych w Siedlcach zaprasza na dyżur Konsultanta Funduszy Europejskich, który odbędzie się w dniu 25.10.2013 r. w Starostwie Powiatowym w Łosicach przy ul. Narutowicza 6

Konsultant Pani Justyna Szmurło w ramach porozumienia w sprawie funkcjonowania na terenie województwa mazowieckiego systemu informacji o funduszach europejskich udzieli bezpłatnych informacji oraz udostępni materiały informacyjno-promocyjne wszystkim chętnym na temat możliwości dofinansowania planowanego przedsięwzięcia oraz procedur aplikowania o dotację w ramach Narodowej Strategii Spójności. Porady z zakresu pozyskiwania środków finansowych z Unii Europejskiej na rozwój oraz modernizację własnej firmy są nieodpłatne.

Podczas dyżuru można będzie dowiedzieć się m.in.:

• jakie rodzaje wsparcia oferują Fundusze Europejskie,
  • czy Twój pomysł ma szanse na dotacje,
  • kiedy i gdzie będą ogłaszane konkursy,
  • jakie są zasady ubiegania się o wsparcie,
  • jak prawidłowo rozliczyć otrzymane środki,
  • w jakich projektach realizowanych z Funduszy Europejskich możesz wziąć udział (szkolenia, kursy itp.).
  • na miejscu udostępnione zostaną bezpłatne materiały informacyjne.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!