Pożegnanie klas III w 1 Liceum Ogólnokształcącym w Łosicach

2016-05-04 10:41

29 kwietnia br. odbyło się uroczyste pożegnanie klas III w 1 Liceum Ogólnokształcącym w Łosicach. Pożegnanie stało się okazją do przypomnienia trzech lat spędzonych w szkole, radości, wzruszeń, a także osiągnięć w różnych sferach szkolnego życia -  nauce, konkursach i zawodach. Tego dnia odbyło się również uroczyste przekazanie sztandaru szkoły nowemu pocztowi sztandarowemu.

W wydarzeniu wzięli udział: Wicestarosta Łosicki - Iwona Muder, Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Łosice – Włodzimierz Nowotniak, Kierownik Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Szkół - Leszek Szyc, Dyrektor Łosickiego Domu Kultury – Grzegorz Dołęgowski oraz Dyrekcji i Nauczyciele 1 Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach.

Klasy drugie przygotowały uroczystą oprawę tego wydarzenia.