Imprezy sportowo-rekreacyjne

2011-07-13 12:25

Imprezy sportowo-rekreacyjne

Podczas XII Festynu nadbużańskiego odbyły się imprezy sportowo-rekreacyjne poniżej prezentujemy wyniki zmagań sportowych:

I. Otwarty Turniej Siatkówki o puchar właściciela O.W. „OSTOJA” w Serpelicach

Uczestniczyło 2 zespoły, które rozegrały spotkanie:

„Kiepscy” Sarnaki – „AB” Serpelice 2:0 (25:20,25:18)

II. Turniej siatkówki plażowej o nagrodę specjalną Prezesa Spółdzielni Inwalidów „Elremet” w Białej Podlaskiej –O.W. „RELAKS” w Serpelicach. Uczestniczyło 8 zespołów (2- osobowych).

TABELA KOŃCOWA TURNIEJU

1.”MIRSTAL” II Zaświatycze

2. „GLADIATOR” Lipno

3.”MIRSTAL” I Zaświatycze

4. „ŻULIKI” Nowe Litewniki

5. Platerów

6. „KIEPSCY” Sarnaki

7. „PERŁA” Platerów

8. „RODZEŃSTWO” Nowe Litewniki

III. Wyścigi kajakowe-K-2 w O.W. „UROCZA”- Startowało 8 osób.

I m-ce – Paweł Marcinkowski - Michał Panikowski, którzy otrzymali Puchar i dyplom Starosty Łosickiego

Ad. I. Uczestnicy Turnieju 6-tek PS otrzymali: puchar O.W. „OSTOJA” i puchar Starosty Łosickiego (najwszechstronniejszego zawodnika- Artur Zubkowicz).

IV. Bicie rekordu Serpelic we wspinaniu na 10 metrowej ściance wspinaczkowej, O.W. „AS”- 10.07.2011R

Rekord ustanowił - Grzegorz Jaroszyński - 26,4 sek- otrzymał Puchar i Dyplom Starosty Łosickiego.

II.m-ce- Mikołaj Denis

III m-ce- Grzegorz Puch