II Otwarty Dzień Doradztwa Zawodowego w Zespole Szkół Nr

2017-04-26 11:50

24 kwietnia w Zespole Szkół Nr 2 w Łosicach odbył się II Otwarty Dzień Doradztwa Zawodowego podczas, którego prezentowały się zakłady pracy zatrudniające absolwentów technikum i zasadniczej szkoły zawodowej. Gimnazjaliści uczestniczący w wydarzeniu mieli możliwość poznać ofertę edukacyjną szkoły oraz uczestniczyć w niezwykły zajęciach warsztatowych. Najistotniejsze informacje dotyczące sytuacji na lokalnym i krajowym rynku pracy zaprezentowała Pani Monika Chudek - Doradca zawodowy w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łosicach.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie wraz opiekunami, przedsiębiorcy, przedstawiciele jednostek organizacyjnych oraz samorządu powiatowego: Bożena Niedzielak - Wicestarosta Powiatu Łosickiego, Sylwia Osipiuk - Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Łosickiego, Danuta Borkowska - Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Łosicach oraz Leszek Szyc - Kierownik Powiatowego Zespołu Ekonomiczno- Administracyjnego Szkół.

Fot. Zespół Szkół Nr 2 w Łosicach