I sesja Rady Powiatu Łosickiego V kadencji

2014-12-02 14:50

28 listopada br. w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łosicach odbyła się I sesja Rady Powiatu Łosickiego V kadencji. Sesję prowadził nowo wybrany radny senior Czesław Giziński. Na początku sesji Przewodniczący Powiatowej Komisji Wyborczej sędzia Wojciech Michalak wręczył zaświadczenia o uzyskaniu mandatu radnego. Zaświadczenia odebrali: Stanisław Bazylczuk, Dorota Bojdo, Wanda Frączek, Czesław Giziński, Franciszek Hornowski, Stefan Iwanowski, Karol Juszyński, Grażyna Kasprowicz, Dariusz Melech, Szczepan Miroński, Iwona Muder, Bożena Niedzielak, Wiesław Popławski.

Podczas sesji dokonano wyboru Przewodniczącej Rady Powiatu Łosickiego, którą została Pani Grażyna Kasprowicz oraz Wiceprzewodniczącego, którym został Pan Franciszek Hornowski.