Finaliści konkursu JA TITAN na sesji rady powiatu

2012-06-21 10:45

20 czerwca 2012 podczas sesji Rady Powiatu Łosickiego byli obecni uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach Paulina Wasiluk, Diana Popławska, Łukasz Oleksiuk, Grzegorz Lewczuk i Kamil Kobyliński finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Zarządzania Firmą JA Titan oraz europejskiego finału Virtual Business Challenge 2012 wraz z opiekunem panem Jarosławem Mitkiem.

Uczniowie łosickiego liceum są najlepsi w Europie, dlatego też pojadą na finał konkursu 2012 Global JA Titan Challenge do Wilmington w Stanach Zjednoczonych. Za ocean w sierpniu polecą dwie drużyny z łosickiego liceum: Bat Furan (w składzie Paulina Wasiluk i Łukasz Oleksiuk) oraz GangMisiaHaribo (Grzegorz Lewczuk i Kamil Kobyliński).

Podczas sesji Rady Powiatu Łosickiego w imieniu samorządu Powiatu Łosickiego gratulacje i wyrazy uznania za osiągane sukcesy w grze symulacyjnej oraz szeroką promocję szkoły i powiatu w kraju i za granicą złożyli uczniom: Przewodnicząca Rady Powiatu Łosickiego Grażyna Kasprowicz, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Łosickiego Dariusz Melech, Starosta Łosicki Czesław Giziński i Wicestarosta Łosicki Mariusz Kucewicz.