Dożynki Powiatowe w Starej Kornicy

2015-09-03 13:20

Starosta Łosicki zaprasza wszystkich chętnych rzemieślników, rękodzielników i twórców ludowych do zaprezentowania swoich produktów i usług podczas Dożynek Powiatowych w Starej Kornicy organizowanych 20.09.2015r. To cykliczne wydarzenie, stanowi okazję do zaprezentowania szerokiemu gronu odbiorców Państwa wyrobów. To również doskonała sposobność do popularyzacji wśród społeczeństwa pamięci i wiedzy o dawnych, a ginących dziś zawodach.

Serdecznie zachęcam i zapraszam do bezpłatnego zaprezentowania swojej oferty podczas tegorocznych Dożynek Powiatowych.

W celu potwierdzenia swojej obecności na Dożynkach Powiatowych proszę o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego do dnia 15 września 2015 r. faksem na nr 83 357 19 29, (scan) na e-mail; promocja@losice.pl lub listownie na adres Starostwo Powiatowe w Łosicach, ul. Narutowicza 6, 08-200 Łosice. Ta forma zgłoszenia poszerzy naszą wiedzę na temat państwa wyrobów, a także ułatwi kontakt poprzez aktualizację danych.

Ze względów organizacyjnych nie jesteśmy w stanie zapewnić Państwu w pełni wyposażonego stoiska wystawienniczego, dlatego też w miarę możliwości prosimy o zorganizowanie sobie namiotów, stolików i krzeseł.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 83 357 19 31 lub pisząc na adres e-mail: promocja@losice.pl