Biznes dla Sportu – Ludzkie Oblicze Biznesu

2017-11-27 13:40

„Biznes dla Sportu – Ludzkie Oblicze Biznesu" pod taki hasłem 25 listopada br. w Łosickim Domu Kultury odbył się panel gospodarczy, który były z elementem III Ogólnopolskiego Turnieju Karate Shinkyokushin. Spotkanie przedstawicieli biznesu i samorządu, zorganizowanego pod patronatem Międzynarodowego Stowarzyszenia Biznesu Homo Bonus było okazją do prezentacji potencjału gmin powiatu.

W spotkaniu uczestniczyli między innymi: Dyrektor Delegatury w Siedlcach Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego Pan Dariusz Napiórkowski, Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Pan Mariusz Kucewicz, Pan Karol Szymaniuk Wicestarosta Powiatu Łosickiego, Wiceprezes Polonii Gospodarczej Świata Pan Stanisław Korzeniowski oraz przedstawiciele Międzynarodowego Stowarzyszenia Biznesu Homo Bonus.

Fot. facebook UMiG w  Łosicach