Jubileuszowy X Otwarty Turniej Tańca Nowoczesnego

2013-03-19 09:10

Łosicki Dom Kultury zaprasza na wielki maraton w tańcu nowoczesnym – Jubileuszowy X Otwarty Turniej Tańca Nowoczesnego. Impreza odbędzie się 23 marca 2013 r. w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Łosicach przy ul. Szkolnej 5.

Patronat honorowy nad zawodami objęli: Burmistrz Miasta i Gminy Łosice oraz Starosta Powiatu Łosickiego. Organizatorem tej tanecznej gali tańca nowoczesnego jest Łosicki Dom Kultury, a współorganizatorem Urząd Miasta i Gminy Łosice.

Podczas zawodów gościć będziemy tancerzy z wielu miast naszego kraju m.in.: Warszawy, Siedlec, Białegostoku, Pułtuska, Terespola, Sokołowa Podlaskiego, Michałowa, Mokobód, Wiązownej, Przesmyk, Hajnówki, Mordów, Kotunia, Międzyrzeca Podlaskiego, Zbuczyna, Kosowa Lackiego, Ostrołęki, Węgrowa. Zawodnicy będą współzawodniczyć w kategoriach tańca nowoczesnego –  Disco Dance, Show Dance i Hip Hop.

Startujemy o godz. 9.30. Zmagania taneczne będą trwały przez cały dzień. Zapraszamy! A na parkiecie łosickiej hali 23 marca najnowsze trendy taneczne, dlatego warto nas odwiedzić i po dopingować! Wstęp imprezę – wolny!