Koncert patriotyczny

2011-11-20 (19:00)

Łosicki Dom Kultury zaprasza na koncert patriotyczny zatytułowany „W listopadowej zadumie”, który odbędzie się w niedzielę 20 listopada 2011 r. w sali widowiskowej Łosickiego Domu Kultury. Początek o godz. 19.00. Patronat honorowy koncertu: Starosta Powiatu Łosickiego i Burmistrz Miasta i Gminy Łosice. Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Podczas koncertu wystąpią artyści Warszawskiej Opery Kameralnej, Filharmonii Narodowej oraz scen warszawskich: Michał Lesień - śpiew, Joanna Zaniewicz - mezzosopran, Małgorzata Toczyska - Ludwig - sopran, Dariusz Górski - bas, Robert Szpręgiel – baryton,  Jerzy Ostrowski - fortepian, Tadeusz Melon - skrzypce, Krzysztof Szczotka - instrumenty perkusyjne, Michał Raczyński – gitara basowa, Rafał Wałdoch – trąbka oraz Chór Parafialny Trójcy Św. w Łosicach pod dyrekcją Mirosława Odoszewskiego. Reżyseria i prowadzenie koncertu - Ryszard Nowaczewski.